В’їзні стелажі (Drive in)

В'їзні стелажі Drive-in. Призначення

Стелажі системи Drive-in (вони ж в'їзні, набивні або глибинні) – це один з варіантів, в разі необхідності складування великої кількості однотипних вантажів без необхідності швидкого доступу до кожної наявної в наявності палеті. Такі конструкції дозволяють завантажити на 30-40% більше продукції ніж на палетні стелажі при використанні однакової площі. Досить часто в'їзні стелажі використовуються при тривалому зберіганні однорідної продукції в приміщеннях з низьким температурним режимом.

Глибинні стелажі являють собою міцну просторову конструкцію з високою несучою здатністю, що складається зі сталевих вертикальних рам, опорних напрямних рейок і сполучних елементів. Всі комплектуючі мають емальоване порошково-полімерне або ж оцинковане покриття. Технічні характеристики конструкційних елементів безпосередньо залежать від передбачуваного навантаження. Всі рами і напрямні рейки виробляються з гарячекатаної вуглецевої сталі шляхом формування складного профілю різного розміру, який потім за допомогою технології холодного прокату отримує безліч поздовжніх вигинів, що виконують роль ребер жорсткості. Набивні стелажі мають високу вантажопідйомністю та мають елементи, які захищать несучі конструкції протиудару, викликаних контактом з навантажувачем.

Укладання піддонів в глибинні стелажі відбувається в кілька ярусів у висоту і в глибину. В'їзні стелажі монтуються блоками, кількість коридорів між блоками мінімально, що дозволяє збільшити ефективність використання корисної площі складського приміщення. Найоптимальнішою конфігурацією конструкції набивних стелажів є схема, при якій будь-якого найменування продукції відповідає окремий стелажний прохід. Як правило, завантаження і розвантаження рядів системи Drive-in здійснюється за принципом «останнім завантажений - першим відвантажений».

Спочатку навантажувач заповнює останній ряд стелажів, поступово пересуваючись до першого. До останнього ряду стелажів можна отримати доступ тільки розвантаживши всі попередні ряди. Уявіть, що ви складаєте в картонну коробку книги - ви не зможете отримати нижню, якщо не вийняти з коробки верхні. Приблизно за таким же принципом працюють і набивні стелажі. Саме із цієї причини одним з основних умов використання подібних конструкцій є завантаження набивних стелажів одноманітною продукцією. Глибинні стелажі мають досить високу несучу здатність і дозволяють максимально ефективно використовувати простір.

Купити або замовити в'їзні стелажі Drive-in

Важливими вимогами до застосування складського обладнання подібної системи є тривалий термін зберігання товарів, однорідний асортимент і відсутність необхідності сортування, можливість використання європіддонів. Конфігурація стелажів системи Drive-in може спеціально проектуватися під конкретне складське приміщення, а в разі оперативної необхідності перепланування складу - багаторазово монтуватися і демонтуватися.

Термін виготовлення і монтажу стелажів залежить від обсягу і конфігурації конструкції.