Стелажі палетні

Стелажі палетні. Призначення на складі

Установка і закріплення різних вантажів на стандартний піддон називається палетування, це дуже практичний і зручний спосіб складування товарів, особливо необхідний при великому асортименті продукції і необхідності частого оперативного опрацювання вантажів. Така технологія дає можливість привести складованих товар різного асортименту до умовно уніфікованої одиниці складування, що значно полегшує оперативну обробку вантажів і дає можливість використовувати однакові технології і техніку для завантаження або розвантаження абсолютно різних видів продукції.

Продукція зберігається на спеціальних паллетних стелажах, які забезпечують вільний візуальний огляд і контроль наявних товарів, безперешкодний доступ працівників складу і складської техніки до кожного піддону.

Палетні стелажі є міцною просторової конструкцією з високою несучою здатністю, що складається зі сталевих вертикальних рам, укріплених розкосами, і горизонтальних траверс - балок, на які і встановлюються піддони. Рами і траверси мають емальоване порошково-полімерне покриття, розкоси виготовляються з оцинкованої сталі п-образного профілю. Технічні характеристики цих конструкційних елементів безпосередньо залежать від передбачуваного навантаження.

Всі рами виробляються з гарячекатаної вуглецевої сталі шляхом формування складного профілю різного розміру, який потім за допомогою технології холодного прокату отримує безліч поздовжних вигинів, що виконують роль ребер жорсткості, траверси виробляються за тією ж технологією і мають профіль прямокутної труби. Така конструкція в зборі здатна витримувати високі навантаження, що досягають майже двох десятків тонн на кожну секцію.

Стелажі можна вибудовувати в ряди з будь-якою кількістю секцій і з декількома рівнями ярусів. Велика кількість технологічних отворів на вертикальних рамах дає можливість за допомогою зубчастих зачепів розміщувати траверси на різної заданої висоті, таким чином створюючи надійну збірно-розбірну конструкцію з необхідною висотою полиці під конкретний асортимент вантажів.

Купити палетні стелажі у м. Львів

Траверси після установки на задану висоту надійно фіксуються спеціальними сталевими фіксаторами, що виключають випадкове і небажане від'єднання траверс від несучої рами. Стелажі міцно кріпляться до підлоги і можуть забезпечуватися захисними елементами для виключення небажаних контактів з складською технікою.

Конструкція дозволяє збирати або розбирати палетні стелажі поетапно, залежно від потреб і можливостей замовника, швидко, без простоїв і перешкод роботі складу додавати або прибирати додаткові секції та яруси до конструкції, а також оперативно замінити пошкоджений або зношений елемент. При необхідності забезпечують простоту перепланування складу, палетні стелажі можна багаторазово і без втрат в технічних характеристиках і зовнішньому вигляді монтувати, демонтувати і перепланувати, по суті це великий сталевий конструктор.

Термін виготовлення і монтажу стелажів залежить від обсягу і конфігурації конструкції.