Стелажі мезонін. Призначення

Мезонін система (поверхові стелажі), або ж просто - мезонін, являє собою досить складну в інженерному плані поверхову, багаторівневу стелажну конструкцію, призначену для зберігання широкої номенклатури продукції на полицях і піддонах. Якщо у вашому розпорядженні є складське приміщення з досить високими в технічному плані стелями, мезонінні стелажі дозволять в кілька разів збільшити площу складування, зберігаючи при цьому максимальну доступність до товарів на всіх поверхах конструкції при значній економії площі. Мезонинні стелажі можуть бути абсолютно різної конструкції, що обумовлюється їх призначенням, вантажопідйомністю і характеристикою складованих одиниць.

Поверхові стелажні системи проектуються і монтуються на основі стандартних стелажних конструкцій із застосуванням таких специфічних елементів мезоніну, як сталеві опорні колони, міжрівневого перекриття з рифленого / перфорованого металевого настилу або сітки (решітки), сходи з прольотами, захисні огородження, перила та інші.

Технічні характеристики всіх конструкційних елементів безпосередньо залежать від передбачуваного навантаження і умов експлуатації, конструкція збирається міцно і жорстко. Великий набір всіляких комплектуючих дає можливість проектувати індивідуальні системи складського зберігання, які будуть відповідати конкретним вимогам конкретного замовника, цей конструктор можна збирати в різних варіаціях. Наприклад, подача вантажів на верхні поверхи мезоніну може здійснюватися як вручну, за допомогою вбудованих сходів і без використання складської техніки, так і з застосуванням спеціальних підйомників і ліфтів різної конфігурації і вантажопідйомності, якими в разі необхідності може бути обладнана мезоніном система, в залежності від характеристик складованих одиниць і побажань замовника. Використання підйомників підвищує ефективність і швидкість обробки вантажів.

Замовити виготовлення мезонін системи

Можлива також установка конвеєрних стрічок і протипожежних систем. Мезоніни можна всіляко перебудовувати, добудовувати і перепланувати, при необхідності конструкцію можна розібрати і зібрати наново на тому ж або іншому місці.

Термін виготовлення і монтажу стелажів залежить від обсягу і конфігурації конструкції, проте слід враховувати, що проектування, розрахунок і складання (фактично - споруда) поверхових стелажів займає порівняно більше часу, ніж інших складських систем. Крім того, велика власна вага мезоніну висуває підвищені вимоги до міцності підлоги складського приміщення.