Консольні стелажі

Консольні стелажі: призначення

Консольні стелажі застосовуються для зберігання всіляких довгомірних і великогабаритних вантажів - таких, як труби, швелера, металопрокат, балки, довгі коробки і упаковки, плити, дошки, рейки, вагонка, рулони або різні профілі. За допомогою допоміжних елементів на них можна зберігати автопокришки, котушки або бухти з кабелем і інші гнучкі товари. Стелажі подібного типу можуть бути призначені для двостороннього (окремо стоячі) або одностороннього (пристінні) використання, обидва варіанти виготовлення дають можливість фронтального доступу вантажної техніки до складуються одиницям.

Консольні стелажі це міцна сталева збірно-розбірна конструкція з високою вантажопідйомністю, яка складається з несучих вертикальних рам, консолей для укладання вантажів і сполучних елементів. Всі комплектуючі мають емальоване порошково-полімерне або ж оцинковане покриття. Консолі можуть мати різні обмежувачі, накладки з дерева пластика або гуми, також можлива установка на них решіток або полиць з металу або ДСП. Технічні характеристики всіх конструкційних елементів можуть варіюватися і безпосередньо залежать від передбачуваного навантаження. Стелажі можуть забезпечуватися захисними елементами для виключення небажаних контактів з складською технікою.

Стелажі набираються в ряди із заданою кількістю секцій і ярусів, які можуть бути розташовані на будь-якій висоті з будь-яким кроком. Всі секції надійно кріпляться між собою і до підлоги, односторонні пристінні стелажі кріпляться ще й до стіни. Конфігурація консольних стелажів при необхідності може без втрат експлуатаційних і естетичних характеристик змінюватися, конструкція допускає можливість багаторазово монтувати і демонтувати стелажі в залежності від оперативних потреб складування. Збірка і розбирання таких систем відбувається досить в стислі терміни, що дозволяє складу функціонувати без простоїв.

Купити консольні стелажі для зручно доступу до вантажів

Завдяки особливостям конструкції консольні стелажі забезпечують вільний візуальний контроль і фізичний доступ до вантажів, дозволяють легко регулювати висоту секцій і змінювати кількість проходів між ними, а також можуть встановлюватися як всередині, так і зовні приміщень. Як правило, завантаження і розвантаження систем такого типу проводиться за допомогою спеціальної складської техніки.

Термін виготовлення і установки стелажів залежить від обсягу і конфігурації конструкції.