Стелажі поличкові. Призначення

Поличкові стелажі застосовуються для складування продукції без використання піддонів, наприклад невеликих розсипних або газованої води в ящиках, коробках і пачках, різних дрібних виробів в контейнерах або продукції без упаковки та іншої негабаритний, а також - не надто важкою продукції. Існують специфічні модифікації таких систем, розрахованих на складування будь-яких конкретних вантажів - наприклад автомобільних покришок.

Легка і проста конструкція забезпечує поличковим стелажам широкий спектр використання в самих різних умовах, від складської системи зберігання до офісних меблів, для станцій технічного обслуговування автомобілів і різних магазинів, супермаркетів і мегамаркетів, фермерських господарств і лабораторій. На виробництвах такі стелажі дозволяють зручно зберігати комплектуючі, витратні матеріали та запасні частини для обладнання. Крім цього, поличкові стелажі широко експлуатуються і в побуті - в гаражах, на дачах і всіляких коморах.

Обслуговування поличкових стелажів найчастіше не вимагає застосування складської техніки та складуються одиниці зазвичай завантажуються, розвантажуються, упорядковано і переміщаються вручну. Поличкові стелажі легко монтуються і демонтуються, в разі необхідності - багаторазово і без втрат своїх технічних і естетичних характеристик. Конструкція дозволяє збирати або розбирати поличкові стелажі поетапно, залежно від потреб і можливостей замовника, швидко, без простоїв і перешкод роботі складу додавати або прибирати додаткові секції та яруси до конструкції, а також оперативно замінити пошкоджений або зношений елемент. Проста і зручна система кріплень спеціально розрахований на збірку стелажної системи з урахуванням особливостей використання і можливість швидко модифікувати стелажі в процесі експлуатації.

Поличкові стелажі на замовлення у м. Львів

Конструкція поличкових стелажів вдає із себе збірно-розбірну раму (стійки) і поздовжні балки (траверси), на які укладаються полки конструкції з ДСП, металу (набірний або цілісний настил) або фанери. Траверси кріпляться до стійок за допомогою зацепної системи. Технічні характеристики цих конструкційних елементів безпосередньо залежать від передбачуваного навантаження. Такі стелажі забезпечують раціональне зберігання продукції і простий візуальний контроль і доступ до неї.

Стелажі можна вибудовувати в ряди з будь-якою кількістю секцій і з декількома рівнями полиць, таким чином створюючи надійну і зручну конструкцію з необхідною висотою полиці під конкретний асортимент вантажів. Можливо виготовлення повністю нестандартних систем під індивідуальні запити і завдання замовника.

Термін виготовлення і монтажу стелажів залежить від обсягу і конфігурації конструкції.