Купити штабелери для переміщення вантажів

Переважна більшість сучасних складських стелажів призначені для зберігання вантажів на палетах (піддонах). Для підйому, опускання і укладання та штабелювання палет з допомогою рухливих вил і призначені штабелери, переміщення вантажів на невеликі відстані є їх другорядною функцією. Така техніка чудово пристосована для роботи в обмеженому просторі вузьких міжстелажних прольотів, штабелери дозволяють максимально ефективно використовувати багатоярусну площа складу. Штабелери діляться на ручні гідравлічні і електроштабелери і самохідні електроштабелери. Вила підйомника бувають різної довжини і можуть бути розсувними.

Види штабелерів

Ручні гідравлічні штабелери в основному використовуються для роботи в невеликих складах і торгових залах з невисокими стелажами і малою інтенсивністю розвантажувально-навантажувальних робіт. Таке обладнання не потребує інших джерел енергії, крім мускульної сили оператора, має досить просту конструкцію і легко обслуговується і, крім того, відносно недорогі. Ручні штабелери можуть оснащуватися як ручним, так і ножним приводом для підйому вантажу, а також скидають пристроєм для плавного опускання вантажу. Порівняно невелика вага дозволяє легко переміщати такі підйомники вручну.

Електроштабелери також переміщують вручну, але підйом вил здійснюється за допомогою електродвигуна, що живиться від акумуляторної батареї. Такі штабелери відмінно підходять для використання в умовах, коли потрібно інтенсивно піднімати, опускати і складувати вантажі, але немає необхідності їх далеко переміщати. Електроштабелери значно швидше ручних в роботі, характерезуються більшою вантажопідйомністю і висотою підйому вантажу.

Самохідні електроштабелери використовують на складах, підприємствах і в торговельних залах з високою інтенсивністю робіт. Така техніка та переміщується, і піднімає / опускає вантажі з допомогою електродвигуна, вона обладнана гальмівними системами і пристроями, що запобігають до перекидання. Стріла для підйому вантажів на деяких моделях може відхиляться вперед-назад. Управляються самохідні електроштабелери за допомогою кнопок і важелів на ручці управління (пульті) або ж мають місце для оператора (кабіну). Фактично, електроштабелери можуть виконувати ті ж функції, що і електронавантажувачі, однак володіють більшою маневреністю, висотою підйому вантажу і при цьому - меншою ціною.

Компанія "Тріометал Сервіс" пропонує всі види ручних і Електроштабелер, запчастини, комплектуючі, а також гарантійне і післягарантійне обслуговування техніки.