Підйомники

Надійні підйомники для складу на замовлення

Повноцінне функціонування сучасного складу, виробництва або авторемонтної майстерні в наш час не завжди можливо забезпечити лише фізичною працею працівників і використанням стандартної складської техніки, такий як навантажувачі, рокли і штабелери. Габаритні і / або вагові характеристики складованих одиниць, а також особливості складу і складських конструкцій обумовлюють застосування спеціального стаціонарного вантажопідіймального обладнання. Крім того, перевантажувальні системи дозволяють істотно прискорити процес обробки вантажів на складі.

Деякі висотні стелажні системи, зокрема такі, як мезонін, для оптимального виконання вантажно-розвантажувальних робіт також вимагають додаткового перевантажувального обладнання - ліфтів і підйомників. Якщо на верхніх рівнях мезоніну планується зберігати габаритну і важку продукцію, завантажувати і розвантажувати її за допомогою підйомників - рішення не просто зручне, але і раціональне з точки зору економії часу і людських ресурсів.

Просто уявіть собі, скільки потрібно часу і працівників, щоб підняти на другий, а то й третій ярус поверхового стелажа, наприклад, двісті п'ятдесят мішків з цементом вагою в півцентнера кожен по внутрішнім вбудованим сходах конструкції? Спеціальний ліфт виконає таку операцію на порядок ефективніше, швидше і безпечніше. Працівники будуть вивільнені для виконання інших оперативних завдань складу, ніхто не упустить мішок (або що-небудь набагато більш крихке) на голову йде слідом колеги.

Підйомники не потребують надбавок за працю понад норму і, при своєчасному обслуговуванні і правильної експлуатації - не бере лікарняний, до того ж механізми не п'ють і не курять в робочий час. Складські підйомники незамінні також у випадках, коли в силу особливостей складу неможливо використання іншого піднімального встаткування, складські площі недостатні для маневрування навантажувачів і штабелерів, або піднімати і опускати вантажі потрібно постійно в одній і тій же точці складу.

Купити підйомники для СТО. Автопідйомники та ін.

Набагато раціональніше і дешевше буде встановити в такій точці стаціонарний підйомник, ніж підганяти кожен раз навантажувач, тим більше, якщо навантажувач - дизельний, а не електричний. Більшість видів підйомників можуть експлуатуватися як всередині приміщення, так і на відкритому повітрі.

Наша компанія пропонує великий асортимент гідравлічних підйомників з електричним приводом - для складів, різних виробництв і СТО:

- Ножиці підйомні столи

- Телескопічні щоглові підйомники

- Шахтні підйомники

- Вантажні ліфти

- Автомобільні підйомники для СТО

- Робочі платформи (колиски, кошики)

- Різні сервісні підйомники

- Платформи

- Мобільні рампи

- Вирівнюючі платформи

- Консольні підйомники

Крім стандартних систем, підйомники можуть проектуватися індивідуально під вимоги замовника. На все обладнання надається гарантійне і післягарантійне обслуговування.