Фронтальні навантажувачі для складу

Для правильного підбору навантажувача необхідно чітко розуміти умови експлуатації техніки і завдання, які необхідно буде вирішувати за допомогою обладнання. Перш за все, потрібно відповісти на два питання - де і що: де буде працювати техніка - в закритому приміщенні або ж на відкритому майданчику, і які вантажі передбачається переміщати. Таким чином, ми визначимо основні параметри навантажувачів - тип двигуна і вантажопідйомність (а також висота підйому вантажу).

Для роботи на закритих майданчиках зазвичай використовуються навантажувачі з електродвигунами, що працюють від тягової акумуляторної батареї. У деяких випадках альтернативи електронавантажувачів просто немає - невеликі приміщення зі слабкою вентиляцією, підвищені вимоги до пожежної безпеки, продукти харчування, фармацевтика, і т.д. Крім того, електромотори практично безшумні і більш компактні, ніж двигуни внутрішнього згоряння, що зумовлює велику маневреність електронавантажувачів у вузьких прольотах між стелажами. Навантажувачі з електричним приводом бувають триколісні і чотириколісні. Триколісні мають одне заднє колесо (часто здвоєні), що забезпечує кращу маневреність, ніж у чотириколісні моделей. У свою чергу, чотириколісні електронавантажувачі порівняно більш стійкі і слідчо можуть мати більшу вантажопідйомністю. Електронавантажувачі трохи дорожче, ніж навантажувачі з ДВС, але зате мають більший ресурс роботи при менших експлуатаційних витратах.

Купити автонавантажувачу для перевезення вантажів

Автонавантажувачі, або навантажувачі з двигуном внутрішнього згоряння (ДВЗ), краще підходять для експлуатації на відкритому повітрі. Вони діляться за типом палива - дизельні, бензинові, газові або газобензинові. Автонавантажувачі, мають свій ряд переваг. Вони не вимагають підзарядки, що виключає простої, потужніші, ніж електронавантажувачі (найпотужніші і вантажопідйомні навантажувачі - дизельні) і більш універсальні - газові та газобензинові навантажувачі можуть використовуватися і в закритих приміщеннях, зазвичай, такі моделі оснащені багатоступеневим каталітичним нейтралізатором вихлопних газів. Існують також позашляхові моделі із збільшеним кліренсом і тягової силою, такі машини використовують для роботи на агрофермах, лісозаготівельних підприємствах і інших відкритих майданчиках з відсутністю дорожнього покриття.

В середньому, вартість навантажувачів з ДВС трохи нижче, ніж вартість електронавантажувачів, проте слід враховувати і порівняно великі експлуатаційні витрати, а також більш високу частоту сервісного обслуговування автонавантажувачів.

Ще одною важливою характеристикою всіх видів навантажувачів є тип коліс. Для роботи на рівних підлогах застосовують колеса з жорсткими бандажними шинами з низьким профілем, такі шини стійкі до механічних пошкоджень і дуже довговічні. Якщо ж передбачається експлуатація на нерівних поверхнях і / або постійне подолання невеликих перешкод, типу порогів - краще підійдуть пневматичні покришки, вони мають кращу амортизацією і до того ж дешевше. Є також проміжний, універсальний варіант - шини з "супереластик" - це суцільнолиті покришки, за габаритами, малюнку протектора і вантажопідйомності повністю взаїмозаменімиє зі звичайними шинами, однак з великим терміном експлуатації і абсолютно не потребують обслуговування.

На навантажувачі може встановлюватися різне навісне обладнання, найпоширенішим є вила для захоплення палет. Крім фронтального розташування вил, є і машини з бічними вилами - вони використовуються для переміщення довгомірних вантажів. Також навантажувачі можуть оснащуватися телескопічною стрілою із захопленнями різних видів, краном, ковшем, лебідкою і подовжувачами вил.

Компанія "Тріометал Сервіс" пропонує всі види електричних і автонавантажувачів, запчастини, комплектуючі, а також гарантійне і післягарантійне обслуговування техніки.