Гідравлічні візки (рокли)

Купити гідравлічний вилочний візок (рокла)

Гідравлічний вилочний візок (його також називають "рокла" - по найменування фінського виробника візків Rocla, наймасовіших візків на наших складах на початку 90-х років) - механізм, призначений для пересування палетованих вантажів вручну.

Рокли обладнані гідравлічним домкратом, який переміщує вила в вертикальній площині. В першу чергу вони призначені для складів з малим і середнім вантажообігом, однак і в великих складських комплексах маневрені, прості і безвідмовні. Ручні вилочні візки широко застосовуються, поряд зі штабелерами і навантажувачами.

Рохля - візок для перевезення вантажу

Рокла - наймасовіший вид складської техніки, Ви неодмінно зустрінете її на будь-якому складі. Характеристики гідравлічних візків можуть бути різними, їх вибір залежить від умов експлуатації техніки. Наприклад, для маневреності в замкнутому просторі - такому, як кузов фури або залізничний вагон, у рокли може мати укорочені вила, а при необхідності захоплення відразу двох піддонів і достатньою для маневру площі - вила можуть бути подовженими. Колеса і ролики вилочних візків можуть бути здвоєними або одинарними і виготовлятися з різних матеріалів, в залежності від покриття, по якому передбачається переміщення рокли.

Порада щодо вибору гідравлічного візка

Так, для роботи на нерівній поверхні вибирають рокли з металевими колесами покритими гумою, для використання на гладкій поверхні ідеально підходять візки з поліамідними роликами і колесами, поліуретанові ж ролики є універсальними і найбільш довговічними. Крім того, для роботи на похилих площинах, гідравлічні візки можуть оснащуватися ручним гальмом. Вантажопідйомність рокли може коливатися від 1 до 3,5 тонн.

Наша компанія пропонує всі види гідравлічних навантажувачів візків.